Kontakty

U plus U, spol. s r.o.
Hlavní 1495/2e
747 06  Opava-Kylešovice
Česká republika

GPS: 49.9204978N, 17.9360867E

IČ: 258 75 060
DIČ: CZ25875060

Tel: +420 553 666 666

E-mail: info@uplusu.cz

Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 23777.

Lukáš Urbanec – jednatel společnosti
E-mail: lukas@uplusu.cz

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Martina Bílková – účetní
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 727 902 835
E-mail: ucetni@uplusu.cz

Lucie Kupková – pomocná účetní
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 702 228 786
E-mail: fakturace@uplusu.cz

ODDĚLENÍ KVALITY

Lenka Olejáková – manažer kvality, interní auditor
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 725 100 888
E-mail: lenka@uplusu.cz

AUTODOPRAVA

Michal Drozd – vedoucí oddělení
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 725 502 260
E-mail: michal@uplusu.cz
E-mail: autodoprava@uplusu.cz

Helena Weczerková – asistentka
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 602 333 324
E-mail: helena@uplusu.cz
E-mail: autodoprava@uplusu.cz

Lukáš Badaj – technické oddělení
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 727 958 995
E-mail: technik2@uplusu.cz

Jakub Katnar – disponent
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 725 787 924
E-mail: disponent@uplusu.cz
E-mail: autodoprava@uplusu.cz

Petr Martinák – technické oddělení
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 702 250 010
E-mail: technik3@uplusu.cz

 

CELNÍ DEKLARACE

Jiří Kostřeba – vedoucí celní deklarace
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 602 692 909
E-mail: jiri@uplusu.cz

Dana Holaňová – celní deklarantka
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 602 687 469
E-mail: dana@uplusu.cz

Leona Duroňová – celní deklarantka
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 602 685 137
E-mail: leona@uplusu.cz

Marie Šibilevová – celní asistentka
Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 725 757 786
E-mail: maria@uplusu.cz

Detašované pracoviště

Pavla Skalková – celní deklarantka
Tel: +420 553 645 331
Mob: +420 602 685 169
E-mail: pavla.skalkova@ext.tevapharm.cz

Hana Folířová – celní asistentka
Tel: +420 553 645 331
Mob: +420 725 835 846
E-mail: hana@uplusu.cz

Dagmar Dohnalová – celní deklarantka
Tel: +420 553 645 331
Mob: +420 725 769 691
E-mail: dagmar.dohnalova@ext.tevapharm.cz

AUTOPŮJČOVNA

Tel: +420 553 666 666
Mob: +420 606 833 088
E-mail: autopujcovna@uplusu.cz
E-mail: recepce@uplusu.cz

REKLAMA

Mob: +420 606 833 088
E-mail: polygrafie@uplusu.cz

Logo ke stažení

JPG | PNG | PDF

JPG | PNG | PDF